FR ENG

 


Contacteer FCO Media!

FCO Media, opgericht in 1997 en gevestigd in Dottenijs (Moeskroen), is uitgever van vakbladen naar de architecten, de bouwsector en industrie. Deze vakbladen worden op grote oplage gratis verstuurd en genieten de steun van fabrikanten en invoerders uit de sector. In het verlengde van de vakbladen organiseert FCO Media eveneens de vakevenementen New Security, Cool & Comfort Happening en Aquarama.

Verantwoordelijke uitgever
Filip Cossement
Boulevard des Canadiens 118
B-7711 Dottignies (Mouscron)
T +32 (0)56 77 13 10
F +32 (0)56 77 13 11

Hoofdredactie
Tilly Baekelandt, T +32 (0)56 33 42 72, tilly.baekelandt@fcomedia.be
(Dimension, Techcare, FM Magazine, Top Security)
Gianni D'Angelo, T +32 (0)56 94 11 69, Gianni.DAngelo@fcomedia.be
(Aquarama, Cool & Comfort België / Nederland, Riorama)

Reclame-advies
Filip Cossement, T +32 (0)56 77 13 10, filip.cossement@fcomedia.be
(Cool & Comfort België / Nederland, Top Security, De Onderneming/L'entreprise, FM Magazine)
Katja Wijffels, GSM +32 (0)473 865 970, katja.wijffels@fcomedia.be
(Dimension, Aquarama, Riorama, Techcare)

Vormgeving
Koen Dhaene, T +32 (0)56 77 12 87, koen.dhaene@fcomedia.be
(Cool & Comfort België / Nederland, Aquarama, Riorama)
Marieke Veys, T +32 (0)56 77 12 88, marieke.veys@fcomedia.be
(Dimension, Techcare, FM Magazine, NAV news, CIB info)
Ruth Van Thuyne, T +32 (0)56 34 00 32, ruth.vanthuyne@fcomedia.be
(Top Security, De Onderneming/L'entreprise)